________
APIE MUS
________
brown wooden shelf

MusicLab - nevyriausybinis ir ne pelno siekiantis projektas, skirtas ne tik supažindinti skaitytojus su muzikos verslu Lietuvoje, bet ir padėti jauniesiems muzikos atlikėjams bei verslo atstovams atrasti galimybes muzikos industrijoje.

Analizuojant Lietuvos muzikos industriją pastebėjome, kad vis daugiau jaunųjų atlikėjų ir kūrėjų susiduria su informacijos stoka bei nežinojimu kur jos ieškoti. Matydami didelį komunikacijos poreikį nusprendėme išleisti tinklaraštį, kurio tikslas - ugdyti jaunuosius muzikos verslo atstovus bei skatinti muzikos industrijos plėtrą Lietuvoje.

Kartu su pagrindinėmis Lietuvos muzikos institucijomis rengiame straipsnius ir nukreipiame kiekvieną skaitytoją į informacinius šaltinius, taip užtikrindami produkto kokybiškumą. Mūsų misija - kurti platformą kaip internetinės sklaidos leidinį, kuriame lengvai prieinama bei pateikiama informacija atsako į probleminius klausimus, su kuriais susiduria jaunieji atlikėjai bei muzikos verslo atstovai.

________
KŪRYBINĖ KOMANDA
________

Mūsų komandą sudaro muziką mylintys entuziastai, studijuojantys kūrybinių ir muzikos industrijų srityse. Tikime, kad Lietuvos muzikos industrijai iki GRAND ŠOU tetrūksta informacijos žiupsnelio, kurį esame pasiruošę suteikti nepriklausomai rašydami bei kalbėdami apie muzikos verslą Lietuvoje. Mūsų motyvacija – TAVO DRĄSA siekti karjeros muzikos industrijoje.

Greta Deniušytė
CEO, žurnalistika

gretadeniusyte@gmail.com

Esu Greta Deniušytė, „MusicLab“ įkūrėja ir straipsnių autorė. Žaviuosi muzikos industrija, nes būtent joje susimaišo politika, ekonomika, verslas bei kūryba. Ilgą laiką gyvenusi atlikėjo amplua savo stichiją atradau muzikos versle. Baigusi Muzikos Verslo ir Menų Vadybos bakalaurą bei pasisėmusi gerosios patirties iš Londono, grįžau į Lietuvą tam, kad galėčiau savo žiniomis pasidalinti su tais, kuriems jos reikia.

Viltė Ivonytė
Žurnalistika

vilte.ivonyte@gmail.com

Muziką myliu tiek, kiek save prisimenu. Gaudydama kiekvieną įkvėpimo pliūpsnį kuriu dainas, groju pianinu ir gitara – taip manyje įsivyrauja ramybė. Muzika man – kūrybinė plotmė. Studijuodama komunikaciją, naudojuosi galimybe rašyti apie muziką, o svarbiausia – pasakoti jos kūrėjų istorijas. Muzikos industrijos versle ieškau paaiškinimų, plūstančio jausmo ir šviežių kūrybinių sprendimų.

Neringa Onusaitytė
Viešieji ryšiai

neringaon@gmail.com

Kūrybiškumas ir muzika mane lydi visą gyvenimą. Nors aš niekada nesvajojau būti dainininke ar muzikante, bet muzika ir jos kūryba domėjausi. Mėgstu kurti eiles, domėtis muzikos industrija. Į visą meno pasaulį mėgstu žvelgti kūrybiškai ir netradiciškai. Baigiau Kūrybos ir pramogų industrijas. Mėgstu organizuoti renginius, koncertus. Patinka atrasti pradedančius muzikuoti žmones ir jiems padėti.

Lukrecija Jasevičiūtė
Dizainas

liukajaseviciute@gmail.com

Esu meniškos sielos asmenybė, kuriai grafinių komunikacijų dizaino studijos Vilniaus dizaino kolegijoje padėjo atrasti mėgiamą profesiją, įtikino, kad vizualinė kūryba yra stiprioji pusė. Be to, esu baigusi muzikos ir dailės mokyklas. Mėgstu fotografuoti, paišyti ir labai myliu muziką. Su mielu noru prisidedu prie šio projekto vizualinio identiteto ir idėjų vystymo kartu su kitomis projekto narėmis.

Gintarė Kalvinskaitė
Socialinė žiniasklaida

gintare.kalvinskaite@gmail.com

Jeigu reikėtų keliais žodžiais apibūdinti ką dizainas ir muzika mano gyvenime turi bendro, tai iškart pasakyčiau – tai mano didžiausios aistros, kurios padeda išlikti kūrybiškam bei pasitinkiančiam savimi žmogui. Menai ir muzika mano gyvenime nuo mažų dienų. Tačiau pajudėjau dizaino linkme – mačiau galimybę išreikšti save kitaip bei dirbti skirtingose industrijose. Būtent tapimas „MusicLab“ dalimi man padeda toliau sieti savo mini vaikystės svajonę – skleisti idėjas muzikos ir meno pasauliui.

Kornelija Briliovaitė
Žurnalistika

kornelija.bri@gmail.com

Nuo mažens sukuosi kūrybiniame pasaulyje, o studijuodama komunikaciją, šio pasaulio patirtį išmokau perteikti ir tekstu. Straipsnių apie muzikos industriją rašymas ir pokalbiai su šios srities atstovais man suteikia energijos, naujų žinių, o begalinis smalsumas kelia klausimą – kas toliau? Visas gautas teigiamas emocijas, įspūdžius bei patyrimus noriu padovanoti ir skaitytojui. Mokykimės kartu!